preparaty na odchudzanie
Nie tylko ubrania dekorują dziewczynę.

Potrzebne są także modne drobiazgi – są to kolczyki, naszyjniki, bransoletki, pierścionki a także klipsy. Z pewnością modna biżuteria zaakcentuje piękno niejednej pani. Nie musi to być platynowa czy także złota biżuteria. Wyjątkowymi dekoracjami są akcesoria z drewna, plastiku czy tworzywa sztucznego.

Ozdobami są chusteczki, szaliki, kapelusze czy nakrycia głowy.

Są to akcesoria, które potrafią podkreślić piękno ubrania oraz zmienić je na lepsze. Przekonujemy do nabywania tego rodzaju dekoracji.

Na pewno nie trzeba mieć setek dodatków oraz dodatków.

Wystarczy kilka drobiazgów, by uczynić ubrania atrakcyjnymi i wspaniałymi. Grafitowa sukienka będzie ciekawsza, gdy zostanie połączona z czerwoną apaszką a także czerwonymi klipsami. Można kreować niebanalne połączenia barw – brąz z błękitem, czerwień z fioletem, żółć z fioletem i tym podobne barwy. Takie połączenia barwubrań zaakcentują oryginalność ubrania. Bardziej niebanalne ubrania nadają się do noszenia po godzinach pracy.

Do biura o wiele lepiej jest nosić ubrania stonowane, w barwach brązu, czerni, beżu, granatu czy różne odcienie szarości.

Ostre czerwienie w biurze mogą być zbyt jaskrawe.

Dlatego trzeba kreować sobie zestawy ubrań odpowiednie do biura oraz na czas po pracy, na rauty, do kina, do teatru czy opery.

Wiedza stylistki pomoże zadbać o zawartość szafy oraz kreować wyjątkowy styl każdej pani. I to jest wyjątkowa decyzja – takie zatrudnienie kompetentnej stylistki ma sens oraz cel..