Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego jak niemało funkcji ma to z pozoru nieskomplikowane narzędzie. Wydawać by się mogło, że maszyn dźwigowych używa się tylko na placu budowy. Jednak w tym przypadku rzeczywistość nas zaskakuje. Pojazdy potocznie nazwane podnośnikami koszowymi mamy możliwość zastosować w wielu dziedzinach. Przykładowo w marketingu. Oczywiście nie ma to nie wspólnego z kreacją, ale w momencie kiedy zespół zaprojektuje już kampanię reklamową trzeba przejść do działania.

Montowanie sporych plakatów bilbordów czy makiet, nie należy do łatwych zadań. Z reguły firmy zlecają to zadanie firmom zewnętrznym zajmujących się montowaniem materiałów. Plakaty z reguły zostają umieszczane w ciężko położonych miejscach na dużym wymiarze.

Oczywiście po to, żeby można je było zauważyć przejeżdżając autem czy po prostu przechodząc po chodniku. Im bardziej nietypowe miejsce, tym lepiej. W tym etapie do akcji wchodzi wykwalifikowana ekipa monterska. Powinny być to być osoby wyposażone w uprawnienia do użytkowania z przyrządów transportu bliskiego, wyposażone w sprzęt pomocny do wykonywanej pracy. Podnośniki koszowe gwarantują sprawne dostanie się do miejsc znajdujących się nawet na kilkudziesięciu metrach. Platforma znakomicie zamienia zabezpieczenia budowlane, którego po prostu nie trzeba budować, co jest oszczędnością czasu i pieniędzy.

Monterzy mają możliwość w odpowiednich warunkach wykonywać swoją pracę..


Sprawdź witrynę www: prace wykonywane podnośnikiem koszowym we Wrocławiu

<< Poprzedni
Następny >>